YGS Başvuru Tarihleri

Eğitim ekrm
loading...

İlerleyen zaman içerisinde üniversite adayların telaşı artmakta yaklaşan YGS sınavı heyecanı gittikçe artırmakta. YGS sayılı günler kalmışken akıllara YGS başvuruları ne zaman? Sorusunu getiriyor. Önceki makalelerimiz de YGS’ye kaç gün kaldı? Adında paylaşımda bulunmuştuk ve başlık altında YGS’ye kalan zamanı basit bir sayaç yardımı ile gün saat dakika olarak belirtmektedir. Sizde YGS’ye kaç gün kaldı sorusunun yanıtını merak ediyorsanız YGS’ye kaç gün kaldı? başlığını tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YGS Başvuruları henüz başlamadı fakat YGS başvurularına sayılı günler kaldı hatta saatler kaldı diye biliriz. YGS adaylarına önerimiz YGS başvurunuzu zamanında yapmanız son günlere ve son saatlere bırakmanız doğru olmayacaktır bu sebeple YGS başvurunuzu belirtilen tarihler içerisinde ve size uygun bir vakitte ertelemeyerek başvurunuzu gerçekleştiriniz. Tüm üniversite adaylarına başarılar dileriz.

YGS Başvurusu ne zaman? Sorusunun yanıtına gelecek olursak YGS başvuru tarihleri;

06.01.2016
20.01.2016


ÖSYM sınav tarihlerinde uzatma yaptığı görülmüştür fakat böyle bir açıkla olmadığı gibi kesinlik seviyesi düşüktür ve sebeple belirtilen tarihler içerisinde YGS başvurunuzu gerçekleştirin.

YGS Başvuru Tarihleri
1 Oy verildi, ortalama: 5

Bir önceki yazımız olan 2016 LYS’ye Kaç Gün Kaldı? (Sayaç) başlıklı makalemizde 2016 LYS, 2016 LYS Ne Zaman ve LYS hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir