WhatsApp Okundu Bilgisi Nasıl Kapatılır?

Mobil ekrm
loading...

Yakın bir zamanda yaptığı güncelleme ile gönderilen mesajların okunduğunu görebildiğimiz whatsApp uygulaması yoğun tepkiler üzerine geri adım attı. Yeni güncelleme ile okundu bilgisi sizin isteğinize kalıyor dilerseniz mavi ikonları görmeleri sağlayabilir veya mavi ikonları görmemelerini yani okundu bilgisini paylaşmayabilirsiniz. Peki bu işlem nasıl yapılıyor?

Şuan için belirttiğim özellik beta sürümde deneniyor. WhatsApp gelen tepkilerin büyük bölümü olumsuz olunca şirket geri adım atmak zorunda kaldı. Uygulamanın hemen beta sürümünü yayınlayan şirket, gizlilik bölümünü ek bir seçenek getirerek mesajların okundu bilgisini paylaşmada açıp-kapatabiliyorsunuz.

Uygulamanın beta sürümüne kendi sitesinde ulaşabilirsiniz. Yeni sürümü indirip yüklediğiniz taktirde ayarlar – gizlilik – bölümüne gelen seçenek ile okundu bilgisini kapatabiliyorsunuz.
Uygulamanın beta sürümüne buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi ise adımları görsel olarak izleyelim;

Beta sürümü indireceğimiz adreste “Download Now” butonuna tıkladıktan sonra indirme işlemi başlayacaktır.

Beta sürümünü indirip yüklediğimiz taktirde WhatsApp > Ayarlar > Hesap > Gizlilik adımlarını takip ettiğimiz zaman karşımıza okundu bilgisini aç kapat seçeneği gelmiş olacaktır işlem bu kadar .

 

WhatsApp Okundu Bilgisi Nasıl Kapatılır?
1 Oy verildi, ortalama: 5

Bir önceki yazımız olan Note 3 için Aksesuar Önerisi: Kılıf başlıklı makalemizde Note 3, Note 3 Aksesuar ve Note 3 için Aksesuar hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir