Telefonunuzu Tarayıcıya Dönüştüren Uygulama

Mobil ekrm
loading...

Özellikle öğrencilerin vize, final haftasında akıllı telefonları aracılığı ile notların fotoğraflarını çekip gönderme olayı fazlaca yaşanmakta bu durumda çekilen notların resimleri çoğu zaman karşıdaki kişi düzgün, net çekilmemiş resimler sebebiyle notları okuması zorlaşıyor bu sebeple bu uygulama aslında tamda size göre, aşağıda vereceğim örnek ile bu tür uygulamaların ne kadar başarılı olduğunu görmüş olacaksınız.

Bu tür uygulamalar fazlası ile mevcut bizler test ettiğimiz ve başarılı olarak ifade edebileceğimiz uygulamadan söz edeceğiz.

Uygulama ismi: CamScanner, desteklediği platformlar İOS, Android, Windows phone gibi birçok platformu desteklemektedir. CamScanner, geniş kullanım alanı sunan akıllı doküman yönetimi çözümüdür. İçerik tarama, düzenleme, eşitleme, paylaşma ve yönetme işlemlerini yapmanıza imkan tanıyan uygulama ile faturalarınızı, sözleşmelerinizi, kartvizitlerinizi, notlarınızı, kitapları, metinleri, kimliğinizi, sertifikalarınızı kolayca taratabilirsiniz. Yani kısaca istediğiniz tüm belgelerinizi, dökümanlarınızı tarayıp kayıt edebilir veya gönderebilirsiniz.

Uygulama test çalışmamız:CamScanner-ekremoner-com-test
Uygulama kullanımı oldukça basit Türkçe dil desteği sebebiyle hiç zorluk yaşamadan bu yararlı uygulamayı kullanabilirsiniz.

Uygulama İndirme:

Android için: Tıklayın.
İphone için: Tıklayın.
İpad için: Tıklayın.
Windows Phone için: Tıklayın.

 

Telefonunuzu Tarayıcıya Dönüştüren Uygulama
5 Oy verildi, ortalama: 5

Bir önceki yazımız olan Clash of clans Aynı Telefondan İki Hesap başlıklı makalemizde Clash of Clans, Clash of clans bir cihaz 2 Hesap ve clash of clans birden çok hesap hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Telefonunuzu Tarayıcıya Dönüştüren Uygulama” üzerine 1 yorum

  1. Güzel bir uygulama teşekkürler, işime yaradı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir