Tek Omuzlu Abiye Elbise Modelleri

Moda editör
loading...

Bayanlar için özel davetlerin ve gecelerin vazgeçilmezi olan kıyafet ürünü abiye elbise modelleri olduğu bilinmektedir. Bayanların böyle anlarda hem en çok giymeyi tercih ettikleri hem de modellerine oldukça değer verdikleri modeller arasında tek omuzlu olan abiye elbise modelleri yer almaktadır. Tek omuz olarak üretimi gerçekleştirilen abiye elbise modelleri daha çok gösterişlerin olduğu ve herkesin bir arada olduğu davetlerde giyiliyor olmasından dolayı modellerinin ve tasarımlarının da bir hayli özenli olması gerekir. Abiye elbise modellerinin tüm güzelliğini en etkili şekilde ortaya çıkaran saten kumaş ile tasarımı sağlanan tek omuz abiyelerin üzeri bir de tüller ve minik taş detayları ile taçlandırıldığı zaman da daha şık olan bir havaya sahip olacaktır.

Tek omuz modellerin askılı seçeneklerini üzerinde yer alan taşların bir araya getirilmesi ya da tüllerin her iki taraftan birleştirilmesi ile üretilmiş olmaları da kollarınız üzerindeki detayları da oldukça etkili şekilde görünüme sokacaktır. Bunların yanı sıra biraz daha sade olmasını isteyen bayanlar için de şifon kumaşlar ile üretimi sağlanan bu tek omuz abiye elbiselerin uzun kollu olan seçenekleri de bayanlar arasında büyük bir rağbet görmektedir. Tek omuzu açık olup tek tarafı da uzun kollu olmasına rağmen omuzlarda yuvarlak şekilde bırakılan açıklıklar da çok daha gösterişli olmasına yardımcı olmaktadır. Her kesim bayan için birçok ürünü bünyesinde bulunduran bu abiye elbise modellerinin isteyenler için parlak isteyenler için de mat olan modelleri yer almaktadır.

Tek Omuzlu Abiye Elbise Modelleri
4 Oy verildi, ortalama: 5

Bir önceki yazımız olan Bayan Topuklu Bot Modelleri başlıklı makalemizde bayan bot, kadın bot ve topuklu bot hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir