Samsung S3 Kitkat Güncellemesi

Teknoloji ekrm
loading...

Samsung, tüketicilerin beğenisine sunduğu bazı akıllı telefonları için Android 4.4.4 KitKat güncellemesini yayınladı. Samsung mevcut cihazları için güncelleme çalışmalarının sürdüğünü belirtiyor ve geçtiğimiz günlerde diğer telefon üreticileri tarafından Android 4.4.4 KitKat güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Samsung bu adım karşısında geri kalmayıp bazı telefonları için Android 4.4.4 KitKat güncellemesi başlattı ve en dikkat çekici güncelleme ise Samsung Galaxy S3 Neo için oldu ilk etapta Kazakistan’da dağıtım sağlanırken ileriki günlerde birçok ülkede güncellemenin dağıtılması bekleniyor.

Tabii Galaxy S3 Neo için yapılan güncellemeden sonra gözler Galaxy S3 cihazlarına çevrildi. Galaxy S3 kullanıcıları tarafından Android 4.4.4 KitKat güncelleme bekleyişi başladı tabii resmi bir açıklama yok fakat ileriki tarihlerde Samsung galaxy s3 içinde adım atılması bekleniyor.

Samsung S3 Kitkat Güncellemesi
Değerlendir

Bir önceki yazımız olan Note 3 için Aksesuar Önerisi: Kılıf başlıklı makalemizde Note 3, Note 3 Aksesuar ve Note 3 için Aksesuar hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir