Samsung Note 3 Kullanıcısı Olarak Değerlendirme

Teknoloji ekrm
loading...

İnternet ortamında yüzlerce “Samsung Note 3 Değerlendirme” adında konulara denk gelmişsinizdir fakat cep telefonu alırken hele ki akıllı telefon alma noktasında iseniz yüzlerce konu içerisinde sizlere hitap edecek bir değerlendirme konusuna denk gelemiyor olabilirsiniz bu düşünceler eşliğinde kendim kısa ve öz şekilde sizlere kullanıcı olduğum samsung note 3 telefonunu değerlendireceğim.

Öncelikle büyük telefonlardan hoşlanmıyor iseniz yaklaşmanızı önermem fakat büyük cep telefonu sizin için sorun olmuyorsa önerebileceğim bir telefon.

Ben note 3 telefonumu 1950 TL olarak almıştım özellik ve tasarım olarak beni etkilediği için aldım fakat daha sonra böyle yüksek fiyatların telefonlara verilmesinden dolayı bir pişmanlık yaşamadım değil 🙂 evet pişmanlığımızı da dile getirdikten sonra biraz telefondan söz edelim, note 3 telefon Boyutu 151.2 x 79.2 x 8.3 mm (5.95 x 3.12 x 0.33 in) gerçekten büyük bir telefon fakat kısa bir süre sonra telefonun boyutuna alışıyorsunuz büyük bir telefon olmasına rağmen gerçekten tasarım konusunda iyi bir telefon olduğunu söylemem gerek. Kamerasına değinecek olursak 13 MP özelliğinde ve gerçekten iyi bir kameraya sahip, ses konusunda sizleri tatmin edecek düzeyde olduğunu düşünüyorum.

İşlemci ve ram gibi donanım birimlerinden dolayı işlemlerinizde bir aksama yaşamayacağınızı söyleyebilirim gerçekten note 3 donanım olarak güçlü bir telefon şuana kadar kullandığım kadarıyla çok nadir bir aksama yaşadığıma değinebilirim bunların doğal olduğunu düşünüyorum. Akıllı telefonların en önemli noktası olan bataryadan söz edecek olursak Li-Ion 3200 mAh batarya kullanılıyor ve bataryanın bekleme süresi (2G) / maks. 420 saat (3G), konuşma süresi (2G) / maks. 21 saat (3G) olarak geçiyor fakat buna inanmadığımı söylemem gerek bataryanın dayanma süresi benim gözlemlerime göre kullanımdan dolayı farklı farklı performans veriyor şöyle ki aşırı kullanımda 10 saati bulamayacağına inanıyorum fakat düşük kullanımda 15-20 saat dayanabileceğini düşüyorum. Evet kısa ve öz olarak değerlendirme olacak diye belirttim bundan dolayı note 3 hakkında kısa değerlendirmemi burada sonlandıracağım ileri ki tarihlerde note 3 fark farklı konulara değinmeyi düşünüyorum sağlıcakla…

Samsung Note 3 Kullanıcısı Olarak Değerlendirme
1 Oy verildi, ortalama: 5

Bir önceki yazımız olan Masa Üstü Bilgisayarı Kablosuz İnternete Bağlama başlıklı makalemizde internet, Kablosuz İnternet ve Masa Üstü Bilgisayarı Kablosuz İnternete Bağlama hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir