Note 3 için Aksesuar Önerisi: Kılıf

Mobil ekrm
loading...

Daha önce şu konuda “Samsung Note 3 Kullanıcısı Olarak Değerlendirme” note 3 telefonunu kısa ve öz şekilde değerlendirmiştik şimdi ise note 3 aksesuar önerisinde bulunacağım. Samsung Note 3 gibi değeri yüksek telefonların çizildiğinde içiniz cız etmesi gibi durumlar yaşayabilirsiniz işte bu gibi durumların önüne azda olsa geçmek için telefon kılıfları ihtiyacımızı görebilecek yardımcılardır.

Telefon kılıfları kesinlikle telefonu koruyan en önemli aksesuardır. Fakat aksesuarlarda malzeme kalitesi ve tasarımdan dolayı size yeterli verimliliği alamayabilirsiniz bu nedenle dikkat edeceğimiz en önemli kriter malzeme kalitesi ve tasarım olması gerekiyor ve bu doğrultuda size bulunacağım note 3 kılıfı kendim kullanıp memnun olduğum bir aksesuar önerisinde bulunacağım fiyat olarak biraz yüksek olabilir fakat böyle yüksek fiyatta telefon alıyorsanız kaliteli bir kılıf almanızı öneriyorum.

Kullandığım kılıfı internet üzerinden rahatlıkla sipariş edebilirsiniz. Kullandığım kılıf markası “spigen” küçük bir araştırmayla ulaşabilirsiniz.

Kılıf biraz kaba duruyor diyebilirsiniz fakat gerçekten çok iyi telefonu koruduğunu belirtmem gerek ve çoğu kılıfa göre çok iyi bir görüntü verdiğini zaten görürsünüz. Kılıfın orjinal olmasına dikkat edin.

Kullandığım note 3 kılıfı görüntüleri;

note3-kılıf- note3-kılıf-2

Note 3 için Aksesuar Önerisi: Kılıf
3 Oy verildi, ortalama: 5

Bir önceki yazımız olan Samsung Note 3 Kullanıcısı Olarak Değerlendirme başlıklı makalemizde Note 3, Samsung Note 3 ve Samsung Note 3 Değerlendirme hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir