MagicPlan – Dakikalar içerisinde mimari plan oluşturma

Mobil ekrm
loading...

Herkesin hayalidir hatasız ve hızlı bir şekilde işlerini tamamlama. Evet MagicPlan adındaki bu uygulama özellikle mimarların, tasarımcıların, proje yöneticileri gibi iş dallarında görevli insanlar için muhteşem bir uygulama saniyeler içerisinde bir odanın planını ve dakikalar içerisinde kat planını oluşturmanızı sağlıyor. MagicPlan iç mekanın kapsamlı bir haritasını çıkartıyor bunu yaparken sadece cihazınızın kamerasından yararlanıyor, size kalan planını istediğiniz ortamın/alanın resimlerini çekmek. İşleminiz bittiği taktirde sadece “bitti” düğmesine tıklayarak işleminizi bitirip planınızı görüntüleyebilirsiniz.
MagicPlan iç haritalar oluşturur.

magicplan2

Odaları ölçer ve sadece fotoğraf alarak kat planı çizer. nesneler, ek açıklamalar ekleyebilir, ve bir iç harita oluşturmak için muhteşem bir uygulama.


Mekanın planlarını PDF, JPG ve Web formatlarında kaydedebilirsiniz ve bu planlara filigram ekleyebilirsiniz. Böylece çalışmaların kime ait olduğunu belirtebilirsiniz. Sizler de mimarlık, tasarım ve iç mekan projeleri alanlarında desteğini alabileceğiniz bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız MagicPlan tam da aradığınız uygulama.

magicplan-1 Ücretli sürümü, .jpeg veya .pdf formatında ya da e-posta yoluyla göndererek projelerini paylaşabilir.

Bu çok yararlı uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli;
Android için ücretsiz indir.
IOS için Ücretsiz indir.

MagicPlan – Dakikalar içerisinde mimari plan oluşturma
6 Oy verildi, ortalama: 4.7

Bir önceki yazımız olan iOS 9 İndirilirken Bir Hata Oluştu (Çözümü) başlıklı makalemizde Güncel, ios 9 ve ios 9 hata hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir