Knight Online ve Steam

Oyun ekrm
loading...

Bir önceki yazımız “Knight Online Ve Steam Efsane Geri Mi Dönüyor?” başlığı ile Knight Online ve Steam hakkında bir nebze bilgilere yer vermiştik. Tabi bu yazımızı yazdığımız zaman Knight Online Steam platformunda henüz yayınlanmamıştı, bu yazımız ise Knight Online Steam platformu üzerinden yayınlanmasından 6 gün sonra yazıyoruz ve bu 6 gün içerisinde neler oldu neler bitti hakkında kısa bilgiler vereceğiz.
Knight Online Steam platformunda yer almasıyla eski günlerine geri mi dönüyor? Gibi birçok soru oluştu aslında uygun sorular ve şuan 6 gün sonra Knight Online’a baktığımız zaman evet yanıtını verebiliriz.
Çünkü yoğunluk sebebiyle yeni serverler hızlı ve üst üste hizmete sunuldu açıkçası hala yoğunluğa bir çözüm gelmiş değil bağlanmak için sıranızı beklemelisiniz yoğunluğa göre bu sayı değişmektedir. GB fiyatları henüz çok pahalı 10M ortalama 15TL olarak satılmakta.
Oyuna rahat bir şekilde bağlanmak istiyorsanız tabi ki premium seçeneklerini gözden geçirmelisiniz. Oyunda 3. parti programların kullanımı henüz söz konusu değil ileri ki dönemde neler olur bilinmez sanırım Steam 3. parti programlara izin vermeyecek koxp gibi uygulamalar olamayacağı görünüyor. Şuanda yapılan izlenimler bu şekilde genel olarak efsane azda olsa geri dönüyor diye biliriz. iyi oyunlar.

Knight Online ve Steam
6 Oy verildi, ortalama: 4.8

Bir önceki yazımız olan Knight Online ve Steam Efsane Geri mi Dönüyor? başlıklı makalemizde Knight Online, Knight Online Steam ve Knight Online Steam İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir