Knight Online ve Steam Efsane Geri mi Dönüyor?

Oyun ekrm
loading...

Knight Online ifadesi bile birçok hatıraya ve heyecana neden olabiliyor çünkü gerçekten bir zamanların efsane oyunu bazıları için hala öyle fakat yapılan güncellemeler ile çoğu oyuncuyu küstürmüştü. Evet ve asıl noktaya gelelim Knight Online, Steam ’de yerini almaya hazırlanıyor. Son birkaç aydır dillerde eksik olmayan olay sonunda gerçekleşiyor. Bu adım oyuncularda heyecana neden olduğu görülmekte acaba Knight Online efsanesi geri mi dönüyor? Ne dersiniz?
Knight Online, Steam’e entegre edilmesiyle, yeni bir server ile karşınıza çıkıyor server ismi ise CYPHER olarak belirlendi. 26 Ocak 2016 Salı günü, gece 02:00’de yani bu yazıyı yazarken yaklaşık olarak 40 dakika gibi bir süre kaldığını ifade etmem doğru olacaktır. Birazdan Cypher Server’ı kapılarını Steam kullanıcılarına açıyor!
Eski bir kullanıcı olan bana küçük bir heyecan yaşatan bu adım acaba başlıkta da belirtilen gibi efsane geri mi dönüyor? Bunu ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.
NTT Game tarafından yapılan resmi açıklama ise şöyle olmuştu:

NTTGame || Knight Online Team
Değerli Knight Online Oyuncuları,
26 Ocak 2016 Salı günü, Türkiye saati ile gece 02:00’de Knight Online’ın Steam üzerinden resmen yayınlanmaya başlayacağını gururla duyurmak isteriz. Merakla beklenen bu gelişme ile beraber, sadece Steam üzerinden erişilebilecek çok özel ve yeni bir sunucu açılacak; CYPHER!

“Steam hesabınızda Knight Online’ı istek listenize eklemeyi unutmayın!”
Saygılarımızla, NTTGame || Knight Online Takımı

Yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız Steam hesabınız ile bağlanıp Knight Online’a ulaşın.

Steam Knight Online adresi için tıklayın.
Steam Hesabı oluşturmak için tıklayın.

Knight Online ve Steam Efsane Geri mi Dönüyor?
7 Oy verildi, ortalama: 4.9

Bir önceki yazımız olan Clash of clans Aynı Telefondan İki Hesap başlıklı makalemizde Clash of Clans, Clash of clans bir cihaz 2 Hesap ve clash of clans birden çok hesap hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir