iOS 9 İndirilirken Bir Hata Oluştu (Çözümü)

Mobil ekrm
loading...

Apple’ın yepyeni mobil işletim sistemi iOS 9 Ülkemiz için yayınlandı. Saat 20.00 itibariyle yayınlanan güncellemeyi indirmek isteyen bazı kullanıcıların karşılaştığı durum ise “Yazılım Güncellenemedi. iOS 9 indirilirken bir hata meydana geldi .” iletisi ile karşılaşılıyor.

16 Eylül’de akşam saat 20.00’da başlayan iOS 9 dağıtımı Ülkemiz’deki bütün cihazlara erişti . Fakat bazı kullanıcılar güncellemeyi yükleyemiyor.

Bu hata mesajının sebebi donanımsal ya da yazılımsal sorundan kaynaklanmamaktadır. Fazla yoğunluk amacıyla güncelleme talebinize cevap verilemiyor. Bu problemi çözmenin tek yolu ise oldukça basit.

Telefonunuzu USB bağlantısıyla iTunes’a bağlamanız gerekmektedir . iTunes gereken yedeklemeleri yaptıktan sonra kullandığınız telefonunuz için güncelleme meydana geldiğini söylüyor. Güncellemeyi telefonunuz yerine iTunes bilgisayarınıza indirip telefona öyle kuruyor. Böylece bu meseleden kurtulmuş oluyorsunuz. Şayet iTunes’a bağlamanıza rağmen güncelleme yapamıyorsanız, yoğunluğun geçmesini beklemek zorundasınız.

iOS 9 İndirilirken Bir Hata Oluştu (Çözümü)
Değerlendir

Bir önceki yazımız olan iOS 9 Güncellemesi Alacak cihazlar başlıklı makalemizde Güncel, ios 9 ve ios 9 beta hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir