İnternet Hızlandırma

Program ekrm
loading...

Son zamanlarda özellikle sosyal medya sitelerinde çok sık görülen yavaşlama sorunu neyden kaynaklanıyor? Facebook, twitter, instagram gibi dev siteler neden yavaş? Facebook hızlandırma gibi bir uygulama var mı? Soruların yanıtını sizlere burada paylaşacağız.

Facebook, twitter, instagram gibi sitelerin yavaşlaması kendilerinden kaynaklanan bir sorun olmadığı anlaşılmaktadır. Muhtemelen ülkemiz içerisinde bir takım sorunlar sebebiyle siteler çok yavaşlamış/ağırlaşmış durumda konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Bizler bazı eklenti ve programlar kullanarak bu sorunu aşabiliriz. İnterneti hızlandıran program hangisi? Sorusuna gelecek olursak birçok örneğini görebileceğiniz İnterneti hızlandıracak ve yasaklı site engelini aşabileceğinizi sağlayacak “proxy” programlarıdır. Birçok örneği var siler proxy programı diyerek arayarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz genel olarak bu yazılımların çalışma mantığı ise sizi bazı ülkelerde göstererek oradaki interneti kullanıyormuş gibi özgürce internette dolaşabiliyorsunuz.

Sizler program yüklemek istemiyorum diyorsanız şayet sizlere önerebileceğimiz diğer yol ise şöyle olacaktır. Google chrome, Firefox tarayıcılarını kullanıyorsanız ise “ZenMate” adındaki eklentiyi tarayıcınızı ekleyerek yine bu rahatlığı yaşayabilirsiniz. ZenMate
Şuanda yaşadığımız facebook, twitter, instagram gibi dev sosyal medya sitelerindeki yavaşlığı Google chrome tarayıcımıza ZenMate eklentisini kurarak aşmaktayız sizlerde bunu kullanarak aşabilirsiniz.
ZenMate Eklentisine ulaşmak için tıklayın.


Not: Bu yazı tavsiye niteliği taşımaktadır doğabilecek herhangi bir sorundan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz. Yazıyı okuyan herkes bunu kabul etmiştir.

İnternet Hızlandırma
5 Oy verildi, ortalama: 5

Bir önceki yazımız olan Öğrencilere Ücretsiz Windows 8.1 Pro başlıklı makalemizde Ücretsiz Windows, Ücretsiz Windows 8.1 Pro ve Windows 8.1 Pro hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir