Clash of Clans Ganimette Zirveye Doğru

Oyun ekrm
loading...

Daha önceki “Clash of Clans Fırtınası”  adlı konumuzda clash of clans hakkında bazı bilgilere değinmiştik. Bu konumuzda ise başlıkta yer aldığı gibi clash of clans oyununda ganimet nasıl kazanılır? Nasıl clash of clans oyununda ganimet toplayacağız? Gibi soruların cevaplarını az çok burada belirteceğiz. Evet oyunda birimlerin seviyeleri yükseldikçe inşaat için istenen altın-iksir bunlar doğrultuda yükseliyor fakat zor tarafı ganimeti elde tutmaktır çünkü kalkanınız olmadığı taktirde diğer oyuncular tarafından saldırıya uğrayıp ganimetlerinizi alma gibi durum var.

Öncelikle ganimet nasıl kazanacağız ona değinelim, Clash of clans oyununda stratejimiz şu şekilde olmalıdır asker maliyeti düşük ve alabileceğimiz ganimet yüksek olmalı bu şekilde güzel artımız olacaktır asker masrafından kurtulacağız. Evet düşük ücrete mal edebileceğimiz askerler var size önerim okçu ve barbar ikilisiyle kombinasyon kurulup saldırma barbarlar okçulara göre daha fazla cana sahiptirler tabi ki aynı seviye okçu ve barbardan söz ediyorum. Peki clash of clans oyununda bize uygun köy nasıl olmalıdır? Barbar ve okçu ikilisiyle saldıracağımız için saldıracağımız köylerin iç kısmına girme şansımız çok düşük bu nedenden dolayı saldıracağımız köy depolar boş madenler-sodaların dolu olmasına ve bunların dışarıda olmasına dikkat edeceğiz hedefimiz maden ve sodalar olacak siz kendinize uygun köy ararken okçu ve barbar üretimini köy aramadan kampları aşacak şekilde basın savaştan gelince askerlerinizin bazıları çıkmış olacak ve bu şekilde durmadan saldırılar yapmak bize iyi bir ganimet getirecektir.

Gelelim diğer sorumuza clash of clans oyununda ganimetimizi nasıl koruyacağız? Evet bu sorunun cevabı çokta zor olamasa gerek kalkan almamız gerek tabi ben burada sizlere para harcayıp kalkan almanızı belirtmiyorum yapacağınız şey kupalarınıza kıymak olacaktır şöyle ki oyunda çoğu oyuncu kupa yükseltmektedir eğer siz köy binanızı dışarıda bırakırsanız bu oyuncuların gelip köy binanıza saldırmasına neden olacaktır ve bu nedenden dolayı kalkan aktif olacaktır.

Clash of Clans Ganimette Zirveye Doğru
1 Oy verildi, ortalama: 5

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Fırtınası başlıklı makalemizde Clash of Clans ve Oyun hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir