Clash of Clans Ganimette Zirveye Doğru – 2

Oyun ekrm
loading...

Merhaba arkadaşlar, tekrar clash of clans oyunu hakkında farkı bir başlık ile sizlerleyim. Oyunun en büyük amaçlarından biri olan clash of clans ganimet kazanmak konusu için daha önce “Clash of Clans Ganimette Zirveye Doğru” adında bir yazı yazmış ve clash of clans oyununda ganimet nasıl kazanılır? Nasıl clash of clans oyununda ganimet toplayacağız? Sorularının cevabını vermiştik ve bu başlıkta “Clash of Clans Ganimette Zirveye Doğru” adlı konumuzun devamı niteliğinde sayılabilir. 

Evet burada önceki konumuzda bize uygun köyden çokça söz ettik köy depoları boş, madenler-sodaların dolu olmasına dikkat edilmesini belirtmiştim, şimdi sizlere buna örnek bir köy paylaşacağım.

Örnek köy:

1

 

Evet yukarıda (resim 1) görüldüğü gibi köy daha önce bahsettiğim köy gibi uygun bizlere depolar boş ve madenler dolu dikkat ederseniz madenlerin yanında duran kasa altın dolu ve kasadan dışarı taşmış ve bu demek oluyor ki madenler dolu.

Daha önce hedefimizin madenler olmasından söz etmiştim maden ve iksir sodalarını aldığınız taktirde ganimeti almış olacaksınız ve bunun yanında kupa kaybetmek istemiyor iseniz  %50 hasar verip bir yıldız alıp savaşı bitirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan (resim 2)  resim ise savaşın sonucu

2

 

Başka bir yazıda görüşmek dileğiyle eğlenceli oyunlar…

Clash of Clans Ganimette Zirveye Doğru – 2
1 Oy verildi, ortalama: 5

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Ganimette Zirveye Doğru başlıklı makalemizde Clash of Clans, Clash of Clans Ganimet ve Clash of Clans Ganimet Toplama hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir