Buz Devri Beşinci Film – Collision Course

Genel ekrm
loading...

Buz Devri, yönetmenliğini Chris Wegde ve Carlos Saldanha’nın yaptığı, Blue Sky Stüdyoları, 2002 yılı yapımlı bir 3D animasyondur. Tahmini, 60.000.000 dolarlık bütçesine karşılık, 378.300.000 dolar gişe hasılatı yaparak, dünya listesinde 85. sıraya yer almıştır. 2006 yılında ise bu başarıyı aşan devam filmi, “Buz Devri: Erime” çekilmiştir. Buz Devri, Dünya’nın buzla kaplanmaya başladığı dönemde, Buzul Çağı’nda bir mamut, bir kılıç dişli kaplan, bir miskin ve bir bebeğin maceralarını anlatıyor.
15 Temmuz 2016’da vizyona girecek Buz Devri filminin beşincisi ‘Collision Course’ ise macera dünya dışına tanışıyor. Jessie J, Nick Offerman, Max Greenfield, ​Melissa Rauch ve Neil deGrasse Tyson gibi isimler ise devasa seslendirme ekibine ek olarak bu filmde yer aldı.
15 Temmuz 2016’da vizyona girecek Buz Devri filminin beşincisi ‘Collision Course’un ilk fragmanı yayınlandı. Fragmandan anladığımız kadarıyla Buz Devri beşinci film eğlenceli zaman geçireceğimize haber veriyor.

Buz Devri ‘Collision Course’un ilk fragmanı;

Buz Devri Beşinci Film – Collision Course
1 Oy verildi, ortalama: 5

Bir önceki yazımız olan 2015-2016 Burs/Öğrenim Kredisi Başvurusu Yapma başlıklı makalemizde 2015-2016 Burs, başbakanlık bursu ve Burs hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir