Bayan Topuklu Bot Modelleri

Moda editör
loading...

Önceleri kış aylarında topuklu ayakkabı kullanımı zor olduğu için çoğumuz çekinerek almayı da bekletirdik. 2015-2016 ilk bahar kış sezonunda kış kullanılacak o kadar fazla rahat ve şık model ürettiği markalar adeta bir tane almak yetmez hale geldi. Uygun fiyatta olan topuklu botlar, çizmelerin pabucunu dama attı. Renk konusunda ise kışa takış bordo, siyah, haki yeşil, taba ve krem rengi gibi seçenekleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu sezon kalın topukta bir fazla yığılma oldu fakat bot şekline getirilmiş ince çivi topuk stiletto görmenizde mümkün.

Kalın topuk da bağcıklı modeller de bilek açık şekilde giyilmesi kışın en kült moda ikonu oldu. Bu tarzda üst kısımdaki metal dişlere takmadan bağlanan bağcılar salaş bir hava katmakta. Kalın topuklu bot modelleri en çok tercih sebebi yapan şey gün boyu ayakta dursanız bile rahatsızlık eser yok. Birde püsküllü ekmem kalın topuk modelleri çoğu butik ayakkabı markası üretime açtığı bir model bakmanız tavsiye olunur. Toluklu bit modelleri artık kış için ilk bahar ge son bahar mevsiminde vazgeçilmez trendi olacak önümüzdeki sezon. Birde kalın topuk 15 cm olan botlar var bu botlar genelde deri siyah yapılmakta tokalar, zımbalar ve zincirlerle abartılmış platformlar kullanılmakta bizce en basit kıyafeti star yapacak ve günlükte kullanımı kolay. Bu modele bakıp düşünmeyin deriz. Çünkü platform ve kalın topuk denge durmayı da yürümeyi de kolaylık sağlıyor, üstelik yormuyor da gün boyu kolaylıkla kullanılacak bir model

Bayan Topuklu Bot Modelleri
7 Oy verildi, ortalama: 4.9

Bir önceki yazımız olan Akmayan Makyaj Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde akmayan makyaj, makyaj ve makyaj teknikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir