Bayan Kadife Etek Modelleri

Moda editör
loading...

Etekler arasında her biri bayanlar için oldukça özel bir yere sahip olmasının yanı sıra genellik ile kış aylarında tercih edilen kadife etekler hem gösterişleri ile hem de modelleri ile her bayan tarafından oldukça büyük bir rağbet ile karşılanmaktadır. Kadife etek modellerinin daha çok tesettür giyim tarafından tercih edilmesinden dolayı bayanlara özel uzun eteklerin üretilmesi ile her bayan kendi istediği tarzda olanı oldukça rahat bir şekilde bulmaktadır. Bunların ötesinde Mevlana tarzında üretilen kadife eteklerin hem bel kısmının yüksek ve yapışan olup etek kısmının da açılarak oldukça geniş olması ile de bayanlar çok daha şık bir görünüme sahip olacaktır.

Yüksek olan bele işlenen farklı desenler ya da minik taşların yanı sıra kullanılan kemer de büyük bir ilgi uyandırmaktadır. Sadece Mevlana modeli olarak da değil düz kesimde üretilen bu eteklerin etek uçlarının simetrik kesim ya da püsküllü olan modelleri de büyük ilgi ile karşılanmaktadır. Balık formunda üretilen bu eteklerin bir de kendi dokusu olan kumaşlar ile gerçekleştirilmesi de hem bir eteğin oldukça sade hem de oldukça şık olmasına yardımcı olmaktadır. Bunların yanı sıra kadife eteklerin sadece uzun olan modellerinin de değil kısa olan modellerinin de üretilmeye devam ediliyor olması açık bayanlar tarafından da büyük rağbet görmektedir. Kalem etek şeklinde üretilen kısa kadife eteklerin üzerine bir de eteğin rengine uygun olarak giyilen bir kazak ya da gömlek ile de oldukça şık bir hale geleceksiniz.

Bayan Kadife Etek Modelleri
4 Oy verildi, ortalama: 5

Bir önceki yazımız olan Lens Kullanan Bayanlar Nasıl Makyaj Yapmalı? başlıklı makalemizde makyaj, makyaj önerileri ve makyaj teknikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Bayan Kadife Etek Modelleri” üzerine 1 yorum

  1. sohbet dedi ki:

    Çok faydalı paylaşım olmuş emeginize saglık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir