Batman’da Burs Veren Vakıflar

Eğitim ekrm
loading...

Daha önceki konularda başbakanlık bursu ve KYK kredi konularına değinmiştik. Evet öğrenciler için bursun ne demek olduğuna az çok belirtmiştik öğrenciler için maddi konunun önemi gerçekten çok büyük bir noktadır. Öğrenciler öğrenimini tek burs şeklinde sürdürme gibi bir zorunluluğu yok siz istediğiniz kadar burs veren kurum ve kuruluşlara başvuru yapabilir ve alabildiğiniz kadarda burs alabilirsiniz.

Geçen konularda sizlere küçük listeler halinde burs veren kurum-kuruluşları paylaşacağımı belirtmiştim bu doğrultuda Batman iline ait burs veren vakıflar listesini hemen aşağıda  göreceksiniz. ileri ki günlerde bu şekil listelere değinmek istiyorum. Listede vakıf adı, adresi, telefon numaraları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. İleri ki tarihlerde öncelik olarak büyük şehirlerimiz olmak üzere birçok şehrin burs veren kurum ve kuruluş listelerine ulaşabileceksiniz öncelik olarak vakıflar olacaktır.

Batman’da Burs Veren Vakıflar Güncel:

batman-burs

Batman’da Burs Veren Vakıflar
Değerlendir

Bir önceki yazımız olan 2014 Üniversite Ek Tercihler ne Zaman? başlıklı makalemizde 2014 Ek Tercihler, Ek Tercih ve Ek Tercihler ne Zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir