Balık Etekli Abiye Modelleri

Moda editör
loading...

Bayanlar için her ne kadar tüm kıyafetler oldukça önemli olan bir yere sahip olsa bile en özel anlarda giyiliyor olan abiyeler modelleri ile de kaliteleri ile de oldukça önemli olan bir yer sahiptir. Abiyeler arasında da özellik ile de son yıllarda moda haline gelen balık etekli abiye modelleri de büyük rağbet görmektedir. Balık etekli abiye modelleri zaten kendileri başlı başına gösteri abidesi olmasından dolayı biraz daha sade olmasını isteyen bayanlar için kayık yakalı ve askılı olarak üretilen modelleri genellik ile tek renk olarak üretilmektedir. Böyle anlarda biraz daha gösterişli olmasını isteyen bayanlar için ince kemer ve kurdela işlemelerinin yanı sıra tüller ile özenmiş olan modelleri de yer almaktadır.

Balık etekli abiyelerin arka kısmının tüller ile oldukça uzun olarak üretilen modelleri de bayanlar arasında büyük rağbet ile karşılanmaktadır. Simli kumaşlar ile üretilen modelleri de daha çok düğün ve özel gece davetlerin de kullanılmaktadır. Tüm fizik hatlarınızı olduğu gibi ortaya çıkaran bu model bir de bel hizasında olan bir kemer ile süslendiği zaman da daha farklı bir havaya sahip olacaktır. Genellik ile uzun olarak üretilen balık formundaki abiyelerin kısa olan modelleri de büyük bir ilgi görmektedir. Sadece tek renk olmasının yanı sıra üzerinde yer alan taşların ve pulların gösterişleri ile de gittiğiniz her ortamda en çok dikkatleri çeken bayan haline de gelecek olduğunuza emin olabilirsiniz.

Balık Etekli Abiye Modelleri
2 Oy verildi, ortalama: 5

Bir önceki yazımız olan Tunik Elbise Modelleri başlıklı makalemizde bayan elbise, kadın elbise ve tunik elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir