2016 KPSS (Ön Lisans) Kaç Gün Kaldı? (Sayaç)

Eğitim ekrm
loading...

KPSS, kamu kurumlarında görev alacak personeli belirlemek amacıyla yapılan bir dizi sınavın genel ismidir. Hayatımızın en büyük dönüm noktasından biri olan KPSS önemi oldukça büyüktür. Adaylar Ön lisans programını tamamlayıp, Kamu Personeli Seçme Sınavı’na girerek iş hayatına ilk adımını atmaktadırlar. Zaman ilerledikçe 2016 KPSS Ortaöğretim/Ön Lisans (Ön Lisans Düzeyi) sınavı hızla yaklaşmakta, özellikle sıkı tempo ile 2016 KPSS’ye hazırlanan adaylar için zaman en önemli unsurların başında gelmektedir. Sizlere aşağıda vereceğimiz sayaç yadımı ile 2016 KPSS (Ön Lisans) kaç gün kaldı? Sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.
2016 KPSS Ortaöğretim/Ön Lisans (Ön Lisans Düzeyi) sınavı ne zaman? Sorusunun yanıtını ÖSYM tarafından paylaşılan takvim yardımı ile öğrenebilir veya aşağıda sizler ile paylaşacağımız geri sayım sayacı ve sınav tarihi yardımı ile öğrenebilirsiniz.

2016 KPSS Ortaöğretim/Ön Lisans (Ön Lisans Düzeyi) Sınavına;


Sınav tarihi: 22.10.2016

2016 KPSS (Ön Lisans) Kaç Gün Kaldı? (Sayaç)
15 Oy verildi, ortalama: 4.7

Bir önceki yazımız olan 2016 Üniversite Puanları ve Sıralamaları başlıklı makalemizde 2016 Üniversite Puanları, Üniversite ve Üniversite Sıralamaları hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir