2016 İSG 2. Dönem Sınavına Kaç Gün Kaldı?

Eğitim ekrm
loading...

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı (2. Dönem), saat 09.30’da başlayacak ve 75 dakika sürecektir. Süre, Salon Başkanının “Sınav Başlamıştır” uyarısı ile başlar ve “Sınav Bitmiştir” uyarısı ile sona ermektedir. 2016 yılı 1. Dönem Sınavına başvurular 15-24 Mart 2016 tarihleri arasında, 2016 yılı 2. Dönem Sınavına başvurular ise 11-20 Ekim 2016 tarihleri arasında elektronik ortamda ÖSYM Başvuru Merkezleri (Tüm il/ilçe ÖSYM Sınav Koordinatörlükleri) aracılığıyla alınacak veya ÖSYM’nin ais.osym.gov.tr internet adresinden bireysel olarak yapılacaktır. ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinin adresi ÖSYM’nin İnternet sayfasında yer almaktadır. ÖSYM Sınav Koordinatörlükleri başvuruları, resmi iş gününde ve resmi iş saatleri arasında alacaklardır.
Posta yoluyla başvuru alınmaz, elden yapılmak istenen başvurular kabul edilmez. Sadece elektronik ortamda yapılan başvurular geçerli olacaktır. Başlıkta belirttiğimiz 2016 İSG 2. Dönem Sınavına Kaç Gün Kaldı? sorusunun yanıtına gelecek olursak aşağıda sizlerle paylaşacağımız basit geri sayım sayacı ile sorunun yanıtını öğrenmiş olacaksınız.
2016 İSG 2. Dönem Sınavına;


Saat verileri değişkenlik gösterebilir.

2016 İSG 2. Dönem Sınavına Kaç Gün Kaldı?
7 Oy verildi, ortalama: 5

Bir önceki yazımız olan 2016 ALES'e Kaç Gün Kaldı? başlıklı makalemizde ALES, ALES NEDİR ve ALES'e kaç gün kaldı hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir